Kde se používá

V současné době používá informační systém "Pečovatelská služba 3" okolo 200 zákazníků od severních Čech po jižní Moravu. Patří mezi ně zařízení soukromá, městská, krajská i církevní. Je třeba si uvědomit, že ve většině organizací se navíc tento systém používá v síti. Skutečný počet uživatelů systému tedy bude ještě mnohem vyšší. Software je instalován například v těchto městech:

a samozřejmě v celé další řadě měst a míst.


Napsali o mě

Dobrý den, pane Zajíc,

víc než rok využíváme Váš PC program na pečovatelskou službu. Tento měsíc při uzávěrce náhle onemocněla pracovnice, která údaje o provedených výkonech do programu zadává. My jsme měli jedinečnou možnost docenit kvalitu Vašeho programu, protože zadávat musela náhradnice bez předchozího zaškolení a povedlo se jí to v běžném termínu a bez reklamací uživatelů. - Ing. Bohuslava Havlíčková - Sociální služby města Havlíčkova Brodu.

 

Všem, kteří zvažují koupi programu Pečovatelská služba od firmy Petr Zajíc software, bych rád řekl, že určitě „nešlápnou vedle“, pokud se pro tento program rozhodnou. A důvody, které mně k tomuto tvrzení, po více jak roce používání programu, vedou?

  1. Program je opravdu šitý na míru i naší pečovatelské službě a obrovská výhoda je v tom, že autor není prostým programátorem, ale bezesporu dobrým znalcem dané problematiky (ideální kombinace).

  2. Program je opravdu „živý“, tzn. je tvořen tak, že autor může, a opravdu to i dělá, obratem reagovat na individuální potřeby každého konkrétního zákazníka.

  3. Program je aktualizován a doplňován minimálně jednou týdně, takže žádné čekání na nové verze, které se možná objeví za měsíc, či později, jak je to mnohde zvykem.

  4. Co mě skutečně znovu a znovu „dostává“ je v dnešní době naprosto minimálně vídaný jev. Tím je skutečnost, že podpora ze strany autora opravdu funguje a hlavně je okamžitá. Všechny aktuální problémy (mnohdy zaviněné i obsluhou programu :-) ) řeší pan Zajíc vždy obratem a s naprostou trpělivostí a pochopením. Nikdy se zatím nestalo, že by nezareagoval ještě týž den (podpora do 24 hodin je tedy realita), nejčastěji však reaguje v řádech minut.

Zkrátka autor se ke svému dílu hlásí (nemá se věru za co stydět), prodejem licence pro něj nic nekončí (právě naopak), vývoj programu je zjevný (stále přibývající funkce) a podpora je skutečná a včasná. Program lze jen doporučit, protože na něj nikdy nebudete sami (jak se u mnohých programů stává).

Já dnes vím, že rozhodnutí pořídit právě tento program patří k těm zásadním a dobrým v mé práci. - Mgr. Martin Hejkrlík, Město Králíky – Dům s pečovatelskou službou

"děkuji za novinky ... nám se ten Váš program i Vaše služby líbí a jsme spokojeni." - Bc. Ditta Hromádková, ředitelka PS Ústí nad Labem

 

"Jste na nás moc hodný a jsem velmi ráda za naši spolupráci, že jste nám nakloněn. Vždy je dobré a člověka to posouvá kupředu, že může spoustu věcí s někým, jako jste vy, zkonzultovat." - Blanka Šnédarová, ředitelka CSS Kojetín

 

"V současné době pracuji ve funkci koordinátora PS. V jedné z verzí mě velmi kladně překvapila možnost zadat klíčového pracovníka... jinak vylepšování programu je super, teď ho využívám nejen k platbám, ale už i na statistiky a standardy kvality." - Dana Vachušková, koordinátorka PS Strakonice

 

"PERFEKTNÍ. Móóóóc děkuji za Vaši příkladnou ochotu a hlavně trpělivost." - Renata Mašková, zástupce vedoucí v PS Děčín

 

"4 roky jsem používala program jedné firmy z Ostravy, ale byl složitý a jejich podpora byla nepružná. Nyní jsem přešla na Váš program a nemůžu si vynachválit, jak je úžasně jednoduchý." - Szepesiová Hana, ředitelka PS Jablonné v Podještědí

 

S programem Pečovatelská služba pana Zajíce pracujeme již 6 let a patřili jsme mezi první uživatele. Již délka využívání a věrnost tomuto programu svědčí o tom, že jsme ododlali nabídkám jiných firem a je to známka toho, že jsme spokojeni. Musím říci: velmi spokojeni! Co se nám na programu nejvíce líbí:

Vřele mohu program doporučit všem, kdo v pečovatelské službě pracují. ing. Renata Kainráthová, G-centrum Tábor, středisko Pečovatelská služba