Pečovatelská služba, verze 3

Informační systém Pečovatelská služba 3 je kompletní aplikací pro poskytovatele terénních sociálních služeb.

Kromě samozřejmostí (kompatibilita se zákonem. 108/2006 Sb. a vyhláškou 505/2006 Sb.) Vám náš software může nabídnout například následující věci:


Nejrozšířenější v republice

Od severních Čech po jižní Moravu, od Českých Budějovic po Ostravu, od malých po ty největší máme více než 200 spokojených zákazníků a jejich počet každý měsíc stoupá.


Nejdelší historie

S technologiemi a myšlenkami, které prověřil čas a uživatelé, pro Vás pracujeme den za dnem, rok za rokem již více než 10 let.


Nejkompletnější systém

Počínaje agendou klientů, přes smlouvy podle zákona 108/2006 až třeba po brilantní zpracování obědů náš informační systém pokrývá všechno, na co můžete při práci v terénních sociálních službách narazit.


Nejpružnější nastavení

Člověk se nemusí přizpůsobovat systému, ale naopak. Máte více typů smluv? Různé ceny stravného? Zálohy? Fakultativní služby? Okrsky? Rozvozové trasy? Požadavky na doklady? To všechno lze nastavit.


Nejjednodušší ovládání

Program má standardní rozhraní, na které jste zvyklí z jiných aplikací. Složitější věci se dělají pomocí průvodců. A když nebudete vědět jak dál, vždy je po ruce kontextová nápověda s obrázky a příklady.


Intenzivní vývoj

Díky komunitě nadšených uživatelů a díky naší obrovské inovační síle jsme schopni poskytovat uživatelům nové, lepší a chytřejší verze tohoto systému každou chvíli. Třeba i každý týden.


Bezkonkurenčně nejnižší ceny

Žádné dokupování modulů, žádné síťové licence, žádné poplatky za instalaci, žádné skryté sazby. Celý systém pro neomezený počet stanic a neomezenou dobu užívání jen za 12900,- Kč (+ DPH). Více o cenách.